szeroki zakres usług

nowoczesne rozwiązania

ponad 30-letnie doświadczenie

profesjonalne doradztwo


O firmie

Telekomunikacyjna Agencja Centrum jest firmą techniczną, która realizuje kompleksowe wykonawstwo w zakresie systemów, urządzeń, sieci telekomunikacyjnych i teleinformatycznych (IT) oraz elektrycznych w najszerszym tego słowa znaczeniu. Firma gwarantuje stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i podąża za światowymi trendami. Wraz ze zmieniającymi się technologiami zmieniają się nasze kwalifikacje, które są dopasowane do nowych standardów i norm. Opierając się na wysokich kompetencjach i możliwościach technicznych, gwarantujemy wykonawstwo we wszystkich zakresach oraz wszelkich możliwych rozwiązaniach na poziomie światowym.

Telekomunikacyjna Agencja Centrum to prywatna spółka działająca od 1991 roku na rynku. To przeszło 30-letnie doświadczenie pozwala dostosować się nam do wszelkich potrzeb Klientów. Najlepszym przykładem może być jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie British Telecom, z którym realizowaliśmy w zakresie świadczenia obsługi i serwisu central PBX oraz sieci na terenie Polski.

W ramach kontraktu z BT realizowaliśmy dla tego operatora serwisy różnego typu central (różnych producentów) oraz sieci telefonicznych i strukturalnych we wszystkich miastach wojewódzkich Polski. Równocześnie prowadziliśmy dla nich całodobowy serwis. Wykonywaliśmy również inwestycje oraz projekty na rzecz takich firm jak Amazon, Kompania Piwowarska, GlaxoSmithKline, Invest Bank (Plus Bank), Yes Biżuteria, Kulczyk (Autostrada Wielkopolska), Kopalnie Kruszgeo, Uniwersytet Medyczny, Decathlon, Polaris, Skanska, Mostostal, Depenbrock, Hochtief, Budimex, Orange, Netia, INEA, Hydroprojekt oraz wielu innych.

Długoletnie doświadczenie i wysoki standard wykonawczy TAC owocują wieloma różnymi certyfikatami, świadectwami i uprawnieniami.

O solidności wykonywanej przez nas pracy niech świadczą referencje i liczne rekomendacje, które potwierdzają, że TAC to bardzo dobry wybór dla realizacji Państwa inwestycji.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 61 839 33 30

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Jesteśmy certyfikowanymi instalatorami central/serwerów telekomunikacyjnych, systemów CCTV oraz sieci i okablowania strukturalnego, a także partnerami handlowymi takich firm jak Tadiran, Slican. Avaya, Tenovis, Panasonic, Ericsson, Alcatel, Funwerk, Polycom (dawniej KIRK), LG Ericsson, Bosch, Dahua, Samsung, Hanwha (Samsung Techwin), Axis, D-MAX, Nexans, AT&T, Siemon, AMP, Panduit, Krone, Excel, Cobinet, Digitus, Satel, Roger i wiele innych.

Nasi pracownicy i specjaliści odbywają regularne szkolenia w zakresie oferowanych przez nas systemów telekomunikacyjnych i sieci IT. Wiedza zdobyta na wspomnianych kursach certyfikacyjnych pozwala nam realizować zadania dla naszych klientów, w sposób wysoce profesjonalny i zgodnie ze sztuką.

Wieloletnia współpraca i umowy zawarte z producentami i dystrybutorami dostarczanego sprzętu oraz sieci IT umożliwiają nam oferowanie bardzo korzystnych warunków naszym partnerom.

Wykonywaliśmy również inwestycje oraz projekty na rzecz takich firm jak Amazon, Kompania Piwowarska, GlaxoSmithKline, Invest Bank (Plus Bank), Yes Biżuteria, Kulczyk (Autostrada Wielkopolska), Kopalnie Kruszgeo, Uniwersytet Medyczny, Decathlon, Polaris, Skanska, Mostostal, Depenbrock, Hochtief, Budimex, Orange, Netia, INEA, Hydroprojekt oraz wielu innych.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań precyzyjnie dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.